Absolventi

Absolventi 2019./2020. mācību gadā

 

Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu “BASKETBOLS,”

programmas kods  30V 813 00 1:

 

  1. Adrians Čiekurs,
  2. Matīss Indriksons,
  3. Renārs Spūlis,
  4. Iļja Stogovs,
  5. Renārs Urbāns,
  6. Ritvars Zalāns,
  7. Emīls Mārtiņš Aleksejuks,

Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu “ŠAHS,” programmas kods  30V 813 00 1:

 

  1. Kārlis Mālnieks,
  2. Daniils Gaveiko

Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu “HANDBOLS,” programmas kods  30V 813 00 1:

 

  1. Amanda Ovsjuka

Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu “VIEGLATLĒTIKA,” programmas kods  30V 813 00 1:

 

  1. Edvīns Voitiņš,
  2. Aleksandrs Kucs,
  3. Zane Zemīte,
  4. Ieva Ivanova,
  5. Krišjānis Knodze.

Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu “VOLEJBOLS,” programmas kods  30V 813 00 1:

 

  1. Edijs Krakops,
  2. Edvīns Aleksandrs Jaunzems,
  3. Jānis Glaudiņš.

Absolventi 2018./2019. mācību gadā

Par apliecību izsniegšanu Jēkabpils Sporta skolas absolventiem
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu basketbolā izsniegt apliecības:
1Aivars Caunītis
2Emīls Repeļs
3Arvis Rutkis
4Jānis Mežinskis
5Kristers Tumšs
6Toms Vecumnieks
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu galda tenisā izsniegt apliecību:
1Valērijai Naumovai
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu handbolā izsniegt apliecības:
1Dinija Burda
2Santa Čevere
3Jūlija Damenauska
4Valērija Gerasimova
5Gita Kaulakane
6Linda Kvedere
7Agnese Lapiņa
8Lāsma Ludborža
9Dina Robežniece
 
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu volejbolā izsniegt apliecības:
1Oskars Elksnītis
2Ritvars Elksnītis
3Arvis Freimanis
44. Valdis Spodris

Absolventi 2017./2018. mācību gadā

Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu basketbolā izsniegt apliecības:
1Matīss Koļesinskis
2Andrejs Grustāns
3Artis Izotovs
4Emīls Lūciņš
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu futbolā izsniegt apliecības:
1Aivars Daņilovs
3Ēriks Kalvāns
3Ēriks Kalvāns
4Andrejs Kušnarjovs
5Mihails Leščovs
6Rainers Ragainis
7Maksims Tavkins
8Armands Tiltiņš
9Elvijs Višņevskis
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu šahā izsniegt apliecības:
1Daniels Bogorods
2Kaspars Ņukša
 
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu vieglatlētikā izsniegt apliecības:
1Jānis Puriņš
 
Sakarā ar apgūto profesionālās ievirzes izglītības programmu volejbolā izsniegt apliecības:
1Jorens Dāgs Degtjarovs
2Dāvis Kristers Midzenis
3Ojārs Seglērs
4Uģis Vasiļivs

Absolventi 2016./2017. mācību gadā

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
 
   
1Reinis Jānis Avotiņš
2Lauris Upenieks
3Dāvis Šteinarts
4Agris Bojārs
5Artūrs Matulis
6Eduards Mitris
7Gintars Krūmiņš
8Kristaps Linde
9Gļebs Skurjats
TRENERIS Andris Čerjaks
 
Futbols
1Edmunds Zvaigzne
TRENERIS Dzintars Zvaigzne
 
Handbols
1Simona Ārmane
2Agnija Malceniece
3Ieva Lapsa
4Unigunde Cirša
5Kristīne Iļjasova
6Madara Jugāne
8Krista Krūmiņa
TRENERE Vita Brikmane
 
Volejbols
1Rinalds Kļavinskis
2Kristiāns Balulis
TRENERIS Mārcis Obrumans
 
Galda teniss
1Krišjānis Stankevics
TRENERIS Jurijs Glotovs
 

Absolventi 2015./2016.mācību gadā

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
 
   
1Kalvis Kirejevs
2Ritvars Bukovskis
3Lauris Bērziņš
4Jēkabs Smilškalns
5Arnolds Arnītis
6Salvis Bērziņš
TRENERI Andris Čerjaks, Imants Beķers, Juris Bobrovs
 
Futbols
1Armands Kalvāns
2Dairis Jakubovskis
3Ingus Silakrankers
4Raivo Liepiņš
5Andrejs Leščovs
6Maksims Potlovs
7Artūrs Leikucis
TRENERIS Dzintars Zvaigzne
 
Handbols
1Zaiga Kaulakane
TRENERE Vita Brikmane
 
Šahs
1Eira Sarnovska
2Zubeirs Haciveli
TRENERI Gunārs Pušmucāns, Guntis Jankovskis
 
Vieglatlētika
1Santa Januševska
TRENERIS Aivars Noris
 
Volejbols
1Artjoms Soboļevs
TRENERIS Mārcis Obrumans
 

 

Absolventi 2014./2015.mācību gadā

Bilžu galerija >>

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
 
   
1Roberts Stalīdzāns
2Artis Arnītis
3Kristaps Bitels
4Toms Kohanovs
5Miķelis Liberts
6Daniels Burda
7Edijs Stiebriņš
8Reinis Ermansons
9Arnis Bebrišs
10Andrejs Pelšs
Šahā
1Andis Ivoņins
 
Vieglatlētikā
1Mārtiņš Dāboliņš
2Pēteris Lazdiņš
 
Volejbolā
1Edžus Staks
2Māris Razujevs
3Reinis Prīdāns
4Jānis Ģipters

 

2014. gada absolventi

Bilžu galerija >>

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
 
1Andrejs Sniķistreneris Andris Čerjaks
2Vitolds Zemītis
3Rūdolfs Samuls
4Mārcis Zībergs
5Edmunds Lazdāns
 
Šahā
1Zane Stulpiņatreneris Gunārs Pušmucāns
 
Vieglatlētikā
1Viesturs Ivbulistreneri Modris Osvalds un Andris Veleckis
2Pauls Rutkovskis
3Normunds Brazovskis
 
Volejbolā
1Toms Spodristreneris Mārcis Obrumans
 
Futbolā
1Valdis Vizulistreneris Dzintars Zvaigzne
2Linards Marks
3Ričards Līcītis
4Mārtiņš Bojārs

 

2013. gada absolventi

Bilžu galerija >>

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
 
1Klāvs Zībergstreneris Andris Čerjaks
2Mārtiņš Vasilis
3Ričards Strauss
4Matīss Čaupjonoks
 
Galda tenisā
1Jekaterina Jekaraševatreneris Jurijs Glotovs
 
Handbolā
1Henrijs Knodzetrenere Vita Brikmane
2Edvīns Dravnieks
3Lauris Dābols
4Lauris Leicis
5Kristaps Blitsons
6Māris Ravžajevs
 
Šahā
1Nikolajs Krilovstreneris Gunārs Pušmucāns
 
Vieglatlētikā
1Vera Grāvītetreneris Modris Osvalds
 
Volejbolā
1Maksims Belovstreneris Guntis Grigalis un Mārcis Obrumans

2012. gada absolventi

Bilzu galerija >>

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
1Raivis Līckrastiņštreneris Andris Čerjaks
2Edgars Čaupjonoks
3Emīls Gabrāns
4Ervīns Zvirgzds
5Justs Stradiņš
6Matīss Caune
7Silvestrs Darbots
 
Šahā
1Mārtiņš Ivbulistreneris Gunārs Pušmucāns
 
Vieglatlētikā
1Justīne Ābolatreneris Aivars Noris
2Melita Vidējā
3Rūta Paužole
4Dainis Začests

 

2011. gada absolventi

Bilžu galerija >>

Apliecības par profesionālās ievirzes izglītības programmas apguvi saņēmuši Jēkabpils Sporta skolas izglītojamie:
Basketbolā
1Juris Kalniņštreneris Andris Čerjaks
2Edgars Turonokstreneris Juris Bobrovs
3Edgars Lejatreneris Juris Bobrovs
4Artūrs Briškatreneris Juris Bobrovs
5Ingars Liepiņštreneris Juris Bobrovs
6Mārcis Birstetreneris Juris Bobrovs
7Oskars Prikulistreneris Juris Bobrovs
8Edgars Arnītistreneris Juris Bobrovs
 
Galda tenisā
1Kristīne Šinkarjovatreneris Jurijs Glotovs
2Jekaterina Bogdanova
3Jānis Slīpais
 
Šahā
1Veronika Peskayatreneris Gunārs Pušmucāns
2Aina Stulpiņa
 
Vieglatlētikā
1Ilze Tauriņatreneris Aivars Noris
2Krista Šlosere
3Ralfs Zolbergs