16. Vasaras spēlēs volejbolā aizvadīts ceturtais posms Siguldā

Latvijas Volejbola federācija sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldību un “Fischer” slēpošanas centru, 17. augustā rīkoja ceturto Vasaras spēļu posmu volejbolā, kurā piedalījās Daugavas labā krasta zēnu komandas, U-11, U-13 un U-15 vecuma grupās.
Sacensības tiek rīkotas jau 16. gadu un šajā gadā pirmo reizi arī Siguldas pilsētā tika organizēts sacensību posms, uzņemot zēnu komandas no Daugavas labā krasta novadiem. Kopskaitā Siguldas slēpošanas centrā “Fischer” bija sabraukušas 28 komandas. Spītējot stiprajam lietum, jaunieši aktīvi un ar lielu cīņassparu devās ceļā uz uzvarām.
💪Vidējā grupā jeb U-13 vecuma puišu konkurencē pirmo vietu izcīnīja “Bono” Jēkabpils Sporta skolas audzēkņi ar treneri Gunti Grigali priekšgalā. Otro un trešo vietu savā starpā sadalīja divas Rēzeknes novada pašvaldības Bērnu – jaunatnes sporta skolas komandas. Sudrabs komandai “RN 08” ar treneri Oskaru Krukovski un bronza “Rēzeknes novada BJSS 08”, treneris Arnis Žogots.
💪Pašu mazāko dalībnieku, U-11 vecuma grupā ”Mazie lūši” apsteidza savus cīņu biedrus, komandu ar nosaukumu ”Lūši”. Taču trešajā vietā ierindojās komanda “Viļakas cālīši”, kuri pārstāv Viļakas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolu. Abu Lūšu komandu treneris Aivis Kokins (Jēkabpils Sporta skola) komentēja: ”Pēc visa šī pandēmijas perioda, vienalga kādi laikapstākļi ir ārā, bērniem ir tik forša sajūta, ka ir sacensības, un vispār tā atmosfēra, ka viņi var uzspēlēt viens pret otru! Laikapstākļi pilnīgi nekādu ietekmi neatstāj uz bērnu pozitīvajām emocijām!” Vaicājot Aivim par pašu mazāko dalībnieku volejbola ceļa sākumu, viņš saka: “Ir baigi forši, ka mums ir tā lielā komanda, ka viņi redz kā tie lielie trenējas un spēlē, viņi redz, kādi gribētu izaugt, tāpēc tā motivācija ir, lai arī viņi kādreiz nokļūtu tajās lielajās spēlēs. Viņus pat nevajag īpaši motivēti, paši nāk uz treniņiem ar prieku un trenējas, par cik tāds rezultāts ir lielajiem spēlētājiem.”
Pēc posma Siguldā, jau 30. augustā notiks finālsacensības Jelgavas novadā, Ozolniekos, kur vienkopus tiksies visu posmu spēcīgākās meiteņu un zēnu komandas, U-11, U-13 un U-15 vecuma grupās.
Vasaras spēles atbalsta Latvijas Sporta federāciju padome, Izglītības un zinātnes ministrija, Kuldīgas, Gulbenes, Jelgavas un Siguldas novada pašvaldības un zīmoli “Olainfarm”, “Venden” un “Sporta Punkts”.
Vairāk par “16. Vasaras spēlēm volejbolā 2021”: http://volejbols.lv/jaunatnes-volejbols/vasaras-volejbols
Informācijas avots: www.volejbols.lv