Artūrs Krastiņš – Latvijas vicečempions šahā

No 23. līdz 27. augustam Olaines slidotavā norisinājās Latvijas jauniešu čempionāts klasiskajā šahā. Čempionāts notika 7 kārtās ar laika kontroli 30 minūtes partijai + 30 sekundes par katru gājienu. Turnīrā kopā piedalījās 97 dalībnieki, vecumā no 8 līdz 18 gadiem. Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja 6 dalībnieki- Adrija Laimiņa G–10 grupā, Alise Laimiņa G–12 grupā, Evelīna Stikāne G–16 grupā, Renārs Petrovs U–14 grupā, Kristers Policāns U–18 grupā un Artūrs Krastiņš U–16 grupā.
Teicamu rezultātu uzrādīja Artūrs Krastiņš- spēlējot bez zaudējumiem un izcīnot septiņās partijās 5 punktus, viņš kļuva par Latvijas vicečempionu šahā U–16 vecuma grupā! Laba spēle, bet nedaudz pietrūka veiksmes Renāram Petrovam, viņš U–14 grupā izcīnīja 5 vietu. Pārējiem dalībniekiem viduvējs sniegums, acīmredzot, viņiem pietrūka spēļu pieredzes un veiksmes.

Foto: sportistu personīgais arhīvs

Informāciju sagatavoja Guntis Jankovskis, šaha nodaļas treneris