Augstie sasniegumi vieglatlētikas arēnās

Lai popularizētu vieglatlētiku kā veselīga dzīvesveida sastāvdaļu, uz Līvānu BJSS organizēto atklāto čempionātu slēgtās telpās U-14 grupai devās arī Jēkabpils Sporta skolas vieglatlēti 12 sportistu sastāvā. Kopumā starti atkal uzskatāmi par veiksmīgiem, jo vieglatlēti turpina uzturēt savu fizisko sagatavotību augstā līmenī un pierāda to ar mājās pārvestajām astoņām godalgām. Tāllēkšanas disciplīnā mūsu sportistēm izdodas ieņemt divus no pakāpieniem uz goda pjedestāla- Lindai Zemītei 2.vieta (4,73m) un Kristiānai Bērziņai bronzas vērtā godalga (4,67m), sacensībās labojot arī personīgos rekordus. 60 skrējienā Emīls Lamba konkurentus pārspēj ar 8,22s un iegūst 1.vietu, uzlabojot Jēkabpils vieglatlētu rekordu savā vecuma grupā, savukārt Daniels Ģiedris ir labākais starp augstlēcējiem un augstāko vērtējumu iegūst ar rezultātu 1,40m. Trešo pakāpienu meiteņu konkurencē izcīnīja Kristiāna Bērziņa 300m skrējienā (50,89s), Rēzija Kurnosenko augstlēkšanā (1,35m) un Ksenija Varta 60m skrējienā (8,91s). Puišu konkurencē bronzas medaļu ieguva Mārcis Upenieks augstlēkšanas disciplīnā ar pieveiktajiem 1,25m.
18.janvāra vakarā Kuldīgā notika tradicionālās sacensības ‘’Kuldīgas Katrīnas kauss’’, kas tiek kupli pārstāvētas arī no ārvalstu sportistu puses, jo zināmas kā sacensības, kur spēkiem mērojas jau sevi pierādījuši sportisti. Augstāko rezultātu jeb 2.vietu uz goda pjedestāla mūsu vieglatlētu vidū izcīnīja Zane Zemīte, augstlēkšanā pieveicot 1,71m, šoreiz ārpus godalgas paliekot ar tāllēkšanas disciplīnā iegūto 4.vietu (5,62m). Ļoti labu sniegumu parādīja arī Elīna Tumša augstlēkšanas disciplīnā (1,65 m, 4.vieta), Lāsmai Zemītei 7.vieta 60m/barjerskrējienā (9,02s) ar lielu potenciālu nākotnes sasniegumiem, kā arī 9.vieta Ievai Ivanovai 60m skrējienā (7,95s).
Kā ļoti ievērojamu sasniegumu vieglatlētikas arēnā gribam atzīmēt Aleksandra Kuca panākumus Apvienotās Karalistes galvaspilsētā. Tikko notikušajā Londonas pilsētas vieglatlētikas čempionātā 200m skrējiena kopvērtējumā Aleksandrs ieguva zelta godalgu un vietu uz augstākā pjedestāla pakāpiena. Novēlam arī turpmāk sportistiem un viņu treneriem savā mērķtiecībā būt tikpat neatlaidīgiem!
Foto no trenera Aivara Nora personīgā arhīva