Augstlēcējs Edvarts Eglītis saņem balvu ‘’Gada U18 vieglatlēts’’

Pāris gadus atpakaļ, kad Edvarts Eglītis kā viens no sportiskākajiem Jēkabpils jauniešiem saņēma ‘’Jaunatnes sporta laureāts 2019’’ nomināciju ‘’Vērtīgākais sportā’’, viņa treneris Ainis Raubiškis teica- ‘’Milzīga izaugsme gadu gaitā un daudzas augstas godalgas, kas apliecina viņa neatlaidīgo vēlmi sasniegt arvien labākus rezultātus un ar sev raksturīgo apķērību palikt arī starp labākajiem mācībās! Nebeidz pārsteigt apbrīnojamās zināšanas par dažādiem datiem vieglatlētikā, kas norāda uz to, ka Edvarts un vieglatlētika ir viens vesels.’’ Šis trenera raksturojums sevi ir pilnībā attaisnojis, jo audzēknis savos mērķos un rīcībā nepalika uz vietas- EDVARTS EGLĪTIS ir saņēmis Latvijas Vieglatlētikas savienības (LVS) organizētās ikgadējās svinīgās apbalvošanas ceremonijas ‘’Gada balva vieglatlētikā 2021’’ nomināciju ‘’GADA U18 VIEGLATLĒTS’’! Šai nominācijai viņš tika izvirzīts par iegūto 1.vietu Baltijas U18 čempionātā augstlēkšanā (2,05m), 1.vietu Latvijas čempionātā pieaugušajiem augstlēkšanā (2,07m) un 1.vietu Latvijas U18 čempionātā augstlēkšanā (2,05m). Balvu ieguvējus noteica pieci dažādi vērtētāji- tautas balsojums, sporta žurnālisti, LVS juridiskie biedri, Treneru komisija un jaunatnes komisija.
‘’Edim, kā manam audzēknim, ir visaugstākais novērtējums, jo viņš ir centīgs, mērķtiecīgs, mierīgs un nosvērts, kas ir svarīgi produktīvai treniņu norisei! Arī pret saviem treniņu biedriem izturas ar cieņu, sapratni un atbalstu, veicinot pozitīvu mikroklimatu kolektīvā. Pat nezinu, vai ir kādreiz izlaidis kādu treniņu….’’- arī šodien par savu audzēkni treneris Ainis Raubiškis runā ar stingru pārliecību un lepnumu, jo abiem ir vēl daudz darba, lai sasniegtu arvien augstākus mērķus! Edvartam sasniegumu kontā ir daudz atzīstamu rezultātu gan savā vecuma grupā, gan starp pieaugušajiem, viņš jau vairākus gadus pārstāv Latviju izlases sastāvā, bet tas nevienu brīdi nav ļāvis atslābt un palikt pie sasniegtā, jo jaunais sportists apzinās savu potenciālu, nopietni izturas pret uzticēto un redz sevi profesionālajā sportā ne tikai Latvijā. Viņa ģimene ir atbalsts un dzinējspēks rīkoties, jo, kā minējām jau iepriekš, Edvarts un vieglatlētika ir viens vesels.
Apsveicam Edvartu Eglīti, viņa treneri Aini Raubiški, kā arī Edvarta ģimeni ar augstā novērtējuma saņemšanu un pateicamies par Jēkabpils Sporta skolas vārda popularizēšanu, pateicoties jaunā sportista augstajām darbaspējām, godīgai un sportiskajai attieksmei un mērķtiecībai, virzoties uz priekšu!

Foto no sportista personīgā arhīva