Baltijas čempionātā izcīnīta bronza

        12.Baltijas sporta skolu/klubu čempionātā, kas noritēja no 3.-5.maijam Kuldīgā, startēja Jēkabpils SS/Aizkraukles NSS apvienotā komanda, kas tiesības piedalīties turnīrā bija ieguvuši izcīnot 1.vietu Latvijas jaunatnes čempionātā U-17 vecuma grupā. Pavisam kopā savu dalību bija pieteikušas 4 Igaunijas, 3 Lietuvas un 5 Latvijas komandas. Jēkabpils SS/Aizkraukles NSS bija kā LV1 komanda un turnīra C grupā bija iedalīti ar Talsu NSS, Kauņas SS „Startas” 1 un Parnu SS. Jēkabpilieši ar 3:1 pārspēja igauņus un lietuviešus, bet ar 3:2 talseniekus un līdz ar to, kā grupas uzvarētāja, kvalificējās pusfinālam. Svarīgajā spēlē par iekļūšanu finālā nācās sacensties ar Daugavpils BJSS. Mačs tika aizvadīts piecu setu garumā, kur intriga bija par katru izspēli un ikviens laukumā esošais spēlētājs pašaizliedzīgi cīnījās pēc katras bumbas. Izšķirošie mirkļi bija piektā seta galotnē (13:15), kur veiksme tomēr aizgriezās pretinieku pusē un spēle noslēdzās ar 2:3. Noslēdzošajā mačā par 3.vietu Jēkabpils SS/Aizkraukles NSS atkārtoti tikās ar Talsu NSS, pārspējot vēlreiz ar 3:2 un izcīnot bronzas medaļas. Par labāko spēlētāju komandā tika atzīts Kristers Sils. Komandas sastāvā spēlēja Dāniels Dunaiskis, Toms Prokopenko, Pauls Jurģis Prokofjevs, Edgars Kalnozols, Kristers Leķis, Raivis Pālēns, Raivis Vasiļivs, Rūdolfs Griķis, Kristaps Cvilikovskis, Ernests Krakops un Kristers Sils. Treneri Raivis Obrumans un Ivars Māliņš.