Baskebolā turpinās cīņas par vietu sadalījumu

       Latvijas jaunatnes basketbola līgā U-16 komanda Jēkabpils/Līvāni ar 93:78 izcīnīja uzvaru pār BS Rīga (Niklāvs Vanags 25 p. + 10 REB), bet U-19 ar 69:87 nācās piekāpties Rīgai/A. Kraukļa VEF (Ritvars Zalāns – 22p.). Divu dienu sabraukuma spēles Jēkabpils sporta namā aizvadīja U-12 grupas zēni, kuri ar 29:23 izcīnīja uzvaru pār EAST-BALL, bet piedzīvoja zaudējumus ar 25:30 pret Rīdzene 3/Sportapunkts.lv, ar 26:47 – pret BS Rīga/Pārdaugava 2 un ar 9:27 – pret Rēzeknes novadu.
Latvijas basketbola līgas 3.divīzijā (LBL3 ) Jēkabpils Lūši/Sporta centrs komanda uzņēma savā laukumā BJBS Rīga komandu un diemžēl ar rezultātu 71:87 nācās piekāpties viesiem. Komandas rindās 22 punktu guvums Edgaram Lejam. Lai saglabātu iespēju kvalificēties izslēgšanas spēlēm, jēkabpiliešiem otrdien, 26.februārī plkst.20:15 Jēkabpils sporta namā ir nepieciešama uzvara pār Jelgava/BJSS, kas ir izspēlējusi par vienu spēli mazāk un atrodas 2.vietā aiz Jēkabpils Lūšiem/sporta centru, kā arī vēl divās izbraukuma spēlēs – 7.martā pret Valmiera Glass VIA/BSS-3 un 22.martā ar LBJSS/Līvānu stikls.