Basketbolisti Latvijas Jaunatnes basketbola līgā

26.septembrī Jēkabpils Sporta namā tika uzņemtas ‘’BJBS Rīga/DSN2’’ divu vecuma grupu komandas. Laukumā trenera Artūra Elksnīša vadībā U-15 grupas rīdziniekiem pretī stājās ‘’Jēkabpils’’ komandas spēlētāji, kas ar 61:57 piespieda pretiniekiem atzīt mūsu komandas pārākumu (Kristaps Zalāns-29p., Mārcis Jānis Krūmiņš-22REB), savukārt apvienotā ‘’Jēkabpils/Līvāni’’ U-16 grupas komanda pār viesiem izcīnīja uzvaru ar rezultātu 74:58 (Kārlis Būka 14REB).
LJBL spēles U-12 vecuma grupas ‘’Jēkabpils’’ komandai nedēļas nogalē atnesa trīs zaudējumus- pret Rugājiem 30:45, pret Madonas komandu 36:52 un 22:35 pret Gulbenes basketbolistiem. ‘’Ar cīņassparu komandai viss bija kārtībā, vairāk piestrādāsim pie katra spēlētāja individuālās meistarības un tad arī būs godam nopelnītas uzvaras…’’- trenera Arta Izotova pēcspēļu komentārs.