Basketbolistiem mainīgas sekmes

Uz Valgu 24.-26.janvārī Igaunijas-Latvijas basketbola līgas spēles aizveda apvienotās komandas ‘’Jēkabpils/Līvāni’’ U-15 vecuma grupas basketbolistus. Kopumā nedēļas nogale rezultējās ar ļoti labu sniegumu, jo uzvara tika kaldināta četrās no piecām spēlēm- ar 87:68 uzveikta ‘’KK HITO’’ (Igaunija), ar 111:26 sakauta igauņu komanda ‘’R.HALLIKU’’, ar 69:78 mūsu basketbolistiem piekāpās ‘’Jelgavas BJSS’’ komanda, savukārt ar 36:88 sakāvi atzina ‘’RAPLA KK’’ (Igaunija) komandas spēlētāji. Vienīgo zaudējumu mūsu basketbolistiem atnesa cīņa pret igauņu komandu ‘’Sportkunda’’, rezultāts 63:95. Basketbolisti ir apņēmības pilni nenolaist sasniegumu latiņu zemāk arī turpmākajās spēlēs, tāpēc novēlēsim viņiem lieliskus pretiniekus, jo tikai caur cieņpilniem pretiniekiem ir iespējama gandarījuma pilna uzvara.
Nedēļas nogalē Līvānos LJBL ietvaros četras spēles aizvadīja U-13 grupas basketbolisti. Šeit fortūna bija mazāk vēlīga, jo puišiem ar pluss zīmi noritēja tikai viena spēle- pret komandu ‘’Ķekava’’ (52:35). Trīs zaudējumus mūsu puišiem atnesa cīņas pret ‘’Ventspils Spars’’ (43:58), ‘’Ezerzeme’’ (41:44) un ‘’BJBS Rīga/Rīga’’ komandām (29:61).