Cēsu kausā volejbolistiem sudraba godalgas

Jēkabpils SS un Aizkraukles NSS apvienotā 2006. gadā dzimušo zēnu volejbola komanda 2.oktobrī devās uz Cēsīm, lai piedalītos pirmssezonas turnīrā ‘’Cēsu kauss 2021’’. Kopumā turnīrā dalību ņēma četras komandas: JNSS/ANSS, Kuldīgas novada sporta skola, MVS un mājinieki- Cēsu/Siguldas komanda. Komandām katrai ar katru izspēlējot apli noskaidrojās tās, kas cīnīsies par bronzas medaļām (3 un 4 vietu), un spēlēs par kausu. Mūsu komanda iekļuva finālā, kur spēkiem mērojās ar mājiniekiem- diezgan skatāmā spēlē nācas atzīt pretinieku pārākumu ar rezultātu 0:2. Kopumā turnīru vērtēju ar + zīmi, jo komandai bija iespēja saspēlēties savā starpā pēc ilgās bezsacensību pauzes. Bija redzams, ka klibo savstarpējā saspēle un jūtams bija arī spēlētāju, kuri uz turnīru nevarēja ierasties, trūkums. Kopējais iespaids ir labs, ber ir kur pielikt- jau nākamajās brīvdienās ar šo komandu sākam startu Latvijas Jaunatnes čempionāta pirmajā sabraukumā Daugavpilī.
Foto no komandas arhīva
Informāciju sagatavoja Raivis Obrumans, Jēkabpils Sporta skolas volejbola nodaļas treneris