Futbolisti atzīst pretinieku pārākumu

Spriedzes pilna 24.jūlijā izvērtās U-18 Meistarības grupas komandas ‘’Jēkabpils SS’’ cīņa pret ‘’FK Auda’’ futbolistiem, atnesot rezultātu 1:3 (vārtu guvējs Kaspars Neverovskis). Spēle bija līdzīga, netrūka kļūmju, kas ietekmēja spēles gaitu, tika fiksēti pārkāpumi, bet noteikumi ir noteikumi- gala vārds pieder tiesnešiem, tāpēc mūsu komandas spēlētājiem nācās atzīt pretinieku pārākumu. Futbolisti turpina cītīgi gatavoties nākamajām spēlēm Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros, priekšā vēl divas mājas spēles- jau rīt, 28.jūlijā, savā laukumā jāuzņem ‘’Talsu NSS/Kuldīga’’ komandu, bet 31.jūlijā spēku pārbaude pret ‘’FK Dinamo/SK Babīte’’ futbolistiem.
U-14 Attīstības grupas ‘’Jēkabpils SS’’ futbolisti 25.jūlijā Ludzā tikās ar ‘’Ludzas NSS/SK Kuorsova’’ komandu. Skaudrais rezultāts 0:5 mūsu spēlētājiem liek intensīvāk piestrādāt pie savām kļūdām un turpināt neatlaidīgi trenēties. Priekšā vēl daudz spēļu, arī pretinieki arvien vairāk strādās pie savas sportiskās formas, tāpēc skaidrs, ka vieglāk nekļūs. Nākamā spēle notiks Ogrē, kur 3.augustā tiksies ar Ogres NSC futbolistiem.