Futbolisti pierāda, ka darbs atmaksājas!

Cāļus skaita rudenī un arī sezonas uzrādītos rezultātus vērtē rudenī. Neizsakāms prieks par Jēkabpils Sporta skolas 2009.g. dzimušajiem futbolistiem, kuri sasniedza desmit vai pat vairāk gadus nebijušu rezultātu, kļūstot par otro spēcīgāko komandu Latgalē A grupā! Vienīgais pretinieks, kurš netika uzveikts, bija spēcīgā ‘’BFC Daugavpils’’ komanda. Uzslavas pelnījuši visi komandas dalībnieki- Rodrigo Reinfelds, Ričards Vībāns, Niklāvs Gustavs Kaulakāns, Ilija Anohins, Matīss Zubkovs, Markuss Dābols, Kristers Vīndedzis, Markuss Beķeris, Kārlis Buķis, Dins Sekretovs un Kirils Krasuļenko. Par komandas labāko spēlētāju tika atzīts Ričards Vībāns.
Gandarījums arī ir par 2008.g. un 2010.g. dzimušo futbolistu veikumu šajā sezonā, jo abas komandas spēkojās Latgales zonas A grupā, kurā tiekas spēcīgākās Latgales komandas. Tikai spēlē pret spēcīgākiem pretiniekiem var gūt nepieciešamo pieredzi, kļūt labākiem un spert platus soļus uz panākumiem nākotnē. Lai arī mūsu komandām neizdevās ielauzties labāko komandu trijniekā, puiši parādīja pamatīgu cīņassparu un ir motivēti gatavoties nākamajai sezonai.
2011.g. un 2012.g. komandas piedalījās Latgales zonas futbola festivālos, kuros uzrādītais rezultāts nav svarīgs, bet gan galvenais uzdevums ir iegūt nepieciešamo spēļu praksi.
Neskatoties uz šo sarežģīto sezonu, kad pirmssezonas sagatavošanās posms norisinājās attālināti un nebija iespējams aizvadīt kopējus treniņus, audzēkņi uzrādīja pamatīgu gribasspēku gan strādājot patstāvīgi, gan vēlāk lielu darbu ieguldot klātienes treniņos. Ir jūtama izaugsme tehniskajā un taktiskajā ziņā, ko apliecina gan rezultāti, gan parādītā spēle laukumā. Liels paldies maniem futbolistiem! Paldies viņu vecākiem par atbalstu šīs sarežģītās sezonas laikā! Motivācijas pilni jau uzsākam gatavošanos nākošajai sezonai!

Informāciju sagatavoja Valdis Vizulis, Jēkabpils Sporta skolas futbola nodaļas treneris