Futbolisti uzkrāj pieredzi!

22.februārī norisinājās Latgales jaunatnes telpu futbola festivāls U-9 vecuma grupā, kur Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja veselas 3 komandas trenera Valda Vizuļa vadībā. Šis turnīrs notika kā futbola festivāls, kurā netika akcentēti spēļu rezultāti, bet bērnu galvenais uzdevums bija iegūt pieredzi. Tas netraucēja spēļu laikā izjust īpaši kaujiniecisku atmosfēru, ko radīja puišu pašatdeve laukumā un vecāku atbalsts tribīnēs. Paldies vecākiem par atbalstu un līdzi jušanu, kas ir īpaši svarīgi mazajiem futbolistiem! Labu sniegumu šajā turnīrā parādīja Ričards Spūlis, Markuss Kalniņš, Reinis Jānis Romulāns, Gļebs Anohins, Gabriels Goba, Aleksandrs Blažuks, Stefans Budens, Fēlikss Dušenkovs, Roberts Vecmuktāns, Daniels Ričards Vītenbergs, Markuss Petkevičs un Nikola Liepiņa. Īpašas uzslavas pelnījuši mūsu gadu jaunākie censoņi Ričards Bīrīts, Jānis Dzenis, Nils Dzimtais, Toms Audzers, Edgars Vēveris, Gustavs Ozolnieks, Edvards Kitovs, Samuels Ozols-Ozoliņš un Mārcis Romulāns, kuri laukumā pret gados vecākiem puišiem spēja parādīt pamatīgu cīņassparu un skaistu spēli.
Informāciju sagatavoja Valdis Vizulis, futbola nodaļas treneris