Futbolistiem mainīgas sekmes

Savā laukumā 16.jūlijā ‘’Jēkabpils SS’’ U-15 grupas futbolisti uzņēma ‘’Sēlijas SS’’ spēlētājus, lai Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros uzsāktu spēku pārbaudi Attīstības grupas C apakšgrupā. Rezultāts 3:0 mūsu komandas labā nelika vilties- pretinieku vārtos 2 bumbas iesistas no Edija Bokāna kājas, bet viena bija Rināra Krušāna raidīta bumba. Nākošā spēle trenera Raimonda Gaiļa vadībā notiek 22.jūlijā Smiltenē, pret ‘’Vidzemes FC/2006’’ futbolistiem.
Skarbs zaudējums 20.jūlijā Balvos pret mājinieku komandu ‘’Balvu SC’’ bija jāpiedzīvo mūsu U-14 grupas futbolistiem, kas Attīstības grupas A apakšgrupā izspēlēja pirmo maču ar rezultātu 0:8. Ko lai saka- uz mērķu sasniegšanu nemēdz būt viegli ceļi! Nākamā tikšanās uz futbola laukuma notiks pret komandu ‘’Ludzas NSS/SK Kuorsova’’ 25.jūlijā, Ludzā.