Futbolistiem pirmās godalgas Latgales čempionātā

Jēkabpilī 15.-16. februārī norisinājās Latgales čempionāts telpu futbolā U-10 vecuma grupā, kur Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja divas komandas trenera Valda Vizuļa vadībā. ‘’Jēkabpils SS2’’ komanda var lepoties ar godam izcīnīto 3. vietu Latgalē, bet pirmā Sporta skolas komanda ar 8. vietu 13 komandu konkurencē. Puišiem šīs spēles bija lieliska pieredze, jo tas bija pirmais Latgales čempionāts, kurā varēja cīnīties jau par godalgotajām vietām, visus iepriekšējos gadus šai vecuma grupai notika Latgales futbola festivāli bez rezultātu fiksēšanas. Apsveicam 3. vietas ieguvējus Markusu Beķeri, Kārli Robertu Buķi, Ričardu Spūli, Dinu Sekretovu, Markusu Kalniņu, Reini Jāni Romulānu, Gabrielu Gobu un Gļebu Anohinu, kurš tika atzīts kā komandas labākais spēlētājs! Uzslavas saņem Rihards Voitks, Kirils Krasuļenko, Stefans Budens, Daniels Ričards Vitenbergs, Roberts Vecmuktāns, Nikola Liepiņa un Markuss Petkevičs!
Informāciju sagatavoja Valdis Vizulis, Jēkabpils Sporta skolas futbola treneris