Futbolistu sniegums Latgales Jaunatnes čempionātā

Latgales Jaunatnes čempionāts telpu futbolā, kas norisinājās 25.-26.janvārī Maltā, noslēdzies U-13 grupas spēlētājiem. ‘’Jēkabpils SS1’’ komandas futbolistiem spēki jāpārbauda bija sešās spēlēs, kur uzvara tika kaldināta spēlē pret ‘’Ilūkstes NSS’’ (3:1), ‘’Sēlijas SS’’ (1:0), ‘’Rēzekne’’ (2:0), ‘’Rēzeknes NBJSS’’ (5:0), neizšķirta cīņa ar ‘’Preiļu NBJSS-1’’ (0:0), bet zaudējumi kontā ir pēc tikšanās ar ‘’Krāslavas SS futbolistiem (0:1). Sīkstā finālcīņā mūsu futbolisti piekāpās ‘’Krāslavas SS’’ spēlētājiem, iegūstot 2.vietu un sudraba godalgas. Kā labākais spēlētājs tika atzīmēta Kristiāna Ustiņenkova.
‘’Jēkabpils SS2’’ komandas futbolistiem pēc piecām spēlēm, no kurām cīņa pret ‘’Preiļu NBJSS-2’’ (1:13), ‘’Krāslavas SS’’ (0:5), ‘’Rēzeknes NBJSS-1’’ (1:4) un ‘’Rēzeknes NBJSS-2’’ (0:4) beidzās ar mūsu spēlētāju vājākuma atzīšanu, bet pret ‘’Līvānu BJSS’’ komandu ar neizšķirtu rezultātu (0:0), turnīra galarezultātu tabulā 10.vieta. Šādu rezultātu ir grūti pieņemt, bet, jo grūtāk nāks uzvara, jo lielāks prieks būs par to!

Foto no www.lff.lv