Handbolistes apņēmības pilnas atgriežas no treniņnometnes Bulduros

Laika periodā no 20. līdz 26.jūlijam jau tradicionāli Jēkabpils Sporta skolas 30 handbola nodaļas audzēknes kopā ar savām trenerēm Vitu Brikmani un Kornēliju Borodovsku treniņprocesus aizvadīja Bulduros notiekošajā sporta nometnē. Treniņnometnē nodarbības tika organizētas daudzveidīgas, ar mērķi pilnveidot fizisko un tehnisko sagatavotību, kam piepalīdzēja arī piejūras mainīgie laika apstākļi, treniņos pārsteidzot ar pēkšņu lietus šalti. Treniņnometnes dalībniecēm notika arī lekcija par drošību uz ūdens, ko vadīja SPKC lektore.
Atmosfēra nometnē valdīja lieliska, kā papildus bonuss bija siltā un saulainā nedēļas nogale, tāpēc mājās visas dalībnieces devās gandarītas par paveikto.
Foto: sportistu personīgais arhīvs (vairāk foto: facebook.com Jēkabpils Sporta skolas lapā)
Informāciju sagatavoja trenere Vita Brikmane