Jānim Censonim-Atzinības raksts

Ar Raiņa vārdiem ‘’Kas zina, ko grib-spēj, ko grib’’ uz Atzinības raksta no Latvijas Jaunatnes Basketbola līgas (LJBL) tika sumināts Jēkabpils Sporta skolas basketbola nodaļas audzēknis Jānis Censonis par izcilām sekmēm 2019./2020. mācību gadā un aktīvu dalību LJBL pasākumos. Jānis ir pierādījums tam, ka pareizi un mērķtiecīgi plānojot savu laiku, jaunietis var būt sekmīgs ikvienā jomā, ja tiek ieguldīts cītīgs darbs. Arī iepriekš viņš ir atzīmēts par savu attieksmi pret uzticēto, kad balvu kā ‘’Paraugs sportā’’ saņēma ‘’Jēkabpils Jaunatnes sporta laureāta’’ pasākumā, kur tam no trenera Artūra Elksnīša tika veltīts godam nopelnītais raksturojums-‘’…ja Jānis uz treniņu netiek, trenējas individuāli savas pilsētas Jaunjelgavas sporta zālē, trenējas arī brīvdienās un svētku dienās. Dēla izaugsmē ļoti daudz iegulda vecāki- vadājot uz treniņiem un sacensībām, apmaksājot nometnes, ir kopā ar dēlu visos dzīves brīžos. Apbrīnoju viņa attieksmi, neatceros, kad viņam būtu aizrādījis par kādiem uzvedības pārkāpumiem. Jānis ir komandas kapteinis un līderis. Vienmēr izcēlies ar milzīgu pašatdevi spēlēs un treniņos. Gribu izcelt viņa attieksmi pret darbu, ko dara, viņa gribasspēku, cīņassparu un motivāciju trenēties arī individuāli.’’
Tikai pareiza attieksme, smags un regulārs darbs tuvina mūs izvirzītajiem mērķiem un pierāda, ka tie ir sasniedzami. Un, savukārt, tikai ar grūtībām sasniegtie mērķi sniedz gandarījumu par padarīto un motivāciju arvien jauniem mērķiem. Paldies Jānim un viņa ģimenei, kā arī trenerim Artūram Elksnītim par ieguldīto darbu!