Jaunie vieglatlēti cīnās Ogrē

Ogres novada sporta centra stadions 1.jūlijā uzņēma kuplu pulku 2007./2008. gadā dzimušu zēnu un meiteņu, lai atklātās vieglatlētikas sacensībās gatavotos Latvijas Čempionātam U-14 vecuma grupai, veicinot sportistu rezultātu izaugsmi. Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja trenera Ģirta Lambas septiņi audzēkņi. Konkurence bija ļoti liela, tāpēc jo īpašs prieks par jauno sportistu cīnīšanos!

Uz goda pjedestāla kāpa un ar zelta medaļu mājās atgriezās Emīls Lamba, kurš 300 metru skrējienu pieveica 41,31 sekundē. Nedaudz līdz trešās vietas pakāpienam pietrūka Danielam Ģiedrim augstlēkšanas disciplīnā- iegūta 4.vieta (1,43m), savukārt dalībnieču pirmajā desmitniekā, pieveicot 1000 metrus, ieskrēja Alise Gabriela Miteniece (3:34,79).

Neatlaidīgi cīnījās arī Sendija Miežāne, Sandija Stankeviča, Ksenija Varta un Maksims Borovkovs, kuru uzstādītie rezultāti motivē arvien vairāk trenēties un nepadoties, tāpēc novēlēsim saglabāt cīņassparu un ticību tam, ka mērķi ir sasniedzami.
Foto: Ģirts Lamba