Jēkabpils basketbola čempionāta rezultāti

Jēkabpils sporta namā turpinās Jēkabpils čempionāts basketbolā. 24. februārī “Jēkabpils U15” ar rezultātu 62:38 pieveica “Jēkabpils U17” basketbolistus. Rezultatīvākais spēlētājs uzvarētāju rindās ar 14 punktiem bija Jānis Censonis. 1. martā notika trīs mači. “NDB” Timber” basketbolisti sagādāja pirmo zaudējumu “Jēkabpils U15” komandai (75:51). Lielāko ieguldījumu uzvarā sniedza Aigars Kļaviņš, kurš guva 27 punktus un izcīnīja 14 atlēkušās bumbas. Otrajā dienas mačā par uzvaru cīnījās “Jēkabpils U17” un BK “Dzintars”. Galvastiesu pārāki izrādījās BK “Dzintars” basketbolisti, kas savus pretiniekus uzveica pārliecinoši – 102:47. Visvairāk – 25 punktus – guva Agris Bojārs, bet zem groziem ar izcīnītu 31 atlēkušo bumbu izcēlās Matīss Praņevskis. Spēle starp “Izika basketbola akadēmiju” un “Jēkabpils U19” izvērtās rezultatīva un vismaz pirmajā puslaikā cīņa ritēja punkts punktā. Otrajā puslaikā spēles kontroli savās rokās pārņēma “Jēkabpils U19” un cīņu uzvarēja ar 98:75. Adrians Valters Čiekurs uzvarā ieguldīja visvairāk – 20 punktus un deviņas bumbas zem groziem. Par to, kad notiks nākamās spēles, ziņosim jau tuvākajā laikā.

Attēlā: “Jēkabpils U19”

Informācijas avots: jekabpilssc.lv