Jēkabpils futbolā aug spēcīga jaunā paaudze

Preiļos 29.februārī un 1.martā norisinājās Latgales Jaunatnes telpu futbola festivāls U-8 vecuma grupā, kur Jēkabpils sporta skolu pārstāvēja divas komandas trenera Valda Vizuļa vadībā. Šajā turnīrā rezultāti netika ņemti vērā, jo bērniem svarīgāk bija iegūt spēļu praksi un izbaudīt sacensību garšu, taču ļoti iepriecināja fakts, ka, vecāku skaļā atbalsta iedvesmotas, abas komandas izcīnīja visas uzvaras apliecinot, ka Jēkabpils futbolā aug spēcīga jaunā paaudze! Puiši saņēma piemiņas medaļas, kas būs kā laba motivācijas deva turpināt uzsāktās futbola gaitas. Ar savu spēli iepriecināja visi komandu dalībnieki: Ričards Bīrīts, Mārcis Romulāns, Gustavs Ozolnieks, Edvards Kitovs, Edgars Vēveris, Samuels Ozols Ozoliņš, Jānis Dzenis, Nils Dzimtais un Toms Audzers.
Foto un informācija: Valdis Vizulis, futbola nodaļas treneris