Jēkabpils LBL3 komanda piekāpjas tabulas līderiem

Piektdien, 10. janvārī „Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” basketbola komanda LBL3 pamatturnīra izbraukuma spēlē ar rezultātu 68:86 (14:22, 17:23, 21:12, 16:29) piekāpās BK „Salacgrīva”. Salacgrīvieši ar vienādu bilanci dala Austrumu konferences rezultātu tabulas 1./2. vietu ar „Cēsis/Cēsu sporta skola” komandu.
Notikumus laukumā lielāko daļu spēles diktēja mājinieki. Trešās ceturtdaļas ieskaņā „lūšu” deficīts sasniedza 19 punktus (31:50), un tas bija brīdis, kad jēkabpilieši lauza spēles gaitu un lēnām sāka atspēlēties. Līdz ceturtdaļas beigām viesu deficīts bija vairs tikai pieci punkti (52:57).
Diemžēl izšķirošajā ceturtdaļā salacgrīvieši uzskatāmi nodemonstrēja savu pārspēku un mačs beidzās ar rezultātu 86:68 mājinieku labā. Rezultatīvākais spēlētājs „lūšu” rindās ar 12 gūtiem punktiem bija Ritvars Zalāns, līdzīgu ieguldījumu sniedza arī Matīss Caune (11 punkti, septiņas bumbas zem groziem), Matīss Čaupjonoks (10 punkti) un Niklāvs Vanags (10 punkti).
Mačā nepiedalījās komandas līderis Edijs Stiebriņš, un šķiet, ka pret sīvākajiem konkurentiem komandai bez viņa ir grūtības cīnīties par uzvaru.
Šobrīd „Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” ar deviņām uzvarām un četriem zaudējumiem ieņem LBL3 Austrumu konferences rezultātu tabulas trešo vietu.
Nākamais mačs jēkabpiliešiem gaidāms 17. janvārī, plkst. 20.15 Jēkabpils sporta namā pret Balvu sporta skolas basketbola komandu.

Informācijas avots: jekabpilssc.lv