“Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” izbraukumā revanšējas “Daugavpils novada” basketbolistiem

Piektdien, 7. februārī Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijas maču aizvadīja “Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” basketbola komanda, kas izbraukumā mērojās spēkiem ar BK “Daugavpils novads”.
“Daugavpils novada” komanda līdz šim bija uzvarējusi 10 spēles un piekāpusies piecās, savukārt “lūšu” kontā bija 12 uzvaras un četri zaudējumi. Abas komandas gatavojās sīvai cīņai, jo pirmajā savstarpējā mačā, kas 15. novembrī notika Jēkabpils sporta namā jēkabpilieši ar 75:82 piekāpās daugavpiliešiem.
“Lūšu” vēlme revanšēties bija jūtama jau pirmajā ceturtdaļā, kas noslēdzās ar viesus iepriecinošu rezultātu – 21:11. Turpmākā cīņa risinājās diezgan līdzvērtīgi, bet jēkabpilieši spēles vadības grožus no rokām neizlaida ne uz brīdi. Mačs noslēdzās ar rezultātu 64:58.
Jēkabpiliešu rindās visvairāk – 20 punktus – guva Kristers Tumšs, 16 punktus un deviņas bumbas zem groziem pievienoja Matīss Caune, bet 10 punkti un izcīnītas astoņas atlēkušās bumbas Matīsa Čaupjonoka kontā.
Nākamā spēle “lūšiem” gaidāma piektdien, 14. februārī plkst. 20.15 Jēkabpils sporta namā pret “Rugāju SC” basketbolistiem.
Foto: Lāsma Irša
Informācijas avots: jekabpilssc.lv