“Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” iemet 15 tālmetienus un sagrauj “Madona/BJSS”

Latvijas Basketbola līgas 3. divīzijā (LBL3) pēc zaudējuma Daugavpilī “Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” basketbola komanda atgriezusies uz panākumu takas un ceturtdien, 21. novembrī Madonā izcīnīja pārliecinošu uzvaru (101:64) pār mājiniekiem – BK “Madona/BJSS”.  Rezultatīvākais “lūšu” spēlētājs ar 24 punktiem bija Edijs Stiebriņš, viņš izcēlās ar lielisku precizitāti – trāpīja piecus no deviņiem tālmetieniem un četrus no pieciem metieniem no tuvās distances. Adrians Čiekurs, realizējot četrus no četriem tālmetieniem, uzvarā ieguldīja 19 punktus, bet Matīss Čaupjonoks pievienoja 15 punktus un izcīnīja 11 bumbas zem groziem.

 Jāatzīmē, ka jēkabpilieši trāpīja ne tikai 15 no 35 tālmetieniem (43%), bet arī no tuvās distances uzbruka ar lielisku precizitāti – grozā krita 25 no 36 metieniem (69%).

 Šobrīd “Jēkabpils Lūši/Sporta centrs” basketbolistu kontā ir piecas uzvaras un divi zaudējumi un LBL3 Austrumu zonas rezultātu tabulā jēkabpilieši kopā ar BK “Salacgrīva” un BK “Carnikava” ieņem dalītu 1.-3. vietu.

 Nākamreiz jēkabpilieši cīņā dosies 28. novembrī plkst. 18.30, kad izbraukumā Vidzemes Olimpiskajā centrā tiksies ar “Valmiera Glass VIA”-3 komandu.

Foto: SK “Jēkabpils Lūši”

Informācijas avots: www.jekabpilssc.lv