Jēkabpils šaha sacensību līderi pēc septiņām kārtām – Alvis Vanaģelis un Toms Karpovs

6. un 7. martā Jēkabpils sporta centra administratīvajā ēkā risinājās Jēkabpils sporta centra balvu izcīņas šahā “A” un “B” turnīra septītā kārta.

6. martā “B” turnīrā piedalījās piecpadsmit trešās un zemākas kvalifikācijas sportisti. Par šīs kārtas labāko šahistu pārliecinoši ar sešiem punktiem kļuva Alise Laimiņa. Otrajā vietā ar 4,5 punktiem ierindojās Juris Soltums, bet trešo vietu ar četriem punktiem ieņēma Rūta Midega. Pēc aizvadītām septiņām kārtām ar 96 punktiem līderpozīcijās turpina atrasties Toms Karpovs, bet otro un trešo vietu ar 70 punktiem dala Ēriks Rudzāts un Haralds Potapenko.

7. martā uz “A” turnīru pulcējās 17 otrās un augstākās sporta klases šahisti. Vislabāk veicās Uldim Melderim, kurš ar 5,5 punktiem izcīnīja pirmo vietu, aiz sevis atstājot Alvi Vanaģeli (pieci punkti) un Aleksandru Volkovu (četri punkti). Šobrīd septiņu kārtu kopvērtējuma tabulā redzams, ka pirmajā vietā diezgan pārliecinoši ar 88 punktiem atrodas Alvis Vanaģelis. Nākamās vietas gan šķir pavisam mazs punktu skaits – otrajā vietā ar 61punktu ir Aleksandrs Volkovs, bet trešajā – ar 60 punktiem Ģirts Kiršbergs.

Ar visiem sacensību rezultātiem var iepazīties Jēkabpils sporta centra mājas lapā – http://jekabpilssc.lv/sacensibas/rezultati.

Informācijas avots: jekabpilssc.lv