Jēkabpils Sporta laureāts 2020- basketbola treneris JURIS BOBROVS

Turpinām iepazīstināt ar Jēkabpils sporta laureātiem 2020 – “Sports-darbs-dzīvesveids” – Juris Bobrovs. Juris ir Jēkabpils sporta centra direktors. 27 gadu garumā profesionāli, nesavtīgi, godīgi un progresīvi veidojis un attīstījis sporta dzīvi Jēkabpilī. Tāpat viņš jau 20 gadus savu vēlo pēcpusdienu un vakara stundas nesavtīgi veltījis arī Jēkabpils Sporta skolas basketbola trenera amatam – audzināti jaunie basketbola talanti, kam mācīta godīga attieksme pret sportu, treniņprocesu un komandas biedriem.

– Kāds ir bijis jūsu lielākais izaicinājums kopš uzsākāt darbu Jēkabpils sporta labā?
Juris Bobrovs: Izaicinājumi ir bijuši daudz un dažādi. Kad atnācu strādāt, gribējās ātrāk sakārtot sporta infrastruktūru tā, lai sportistiem, sportot gribētājiem būtu mūsdienīgi apstākļi treniņiem un sacensībām. Sākām ar sporta namu, tad nāca nākamie objekti, no lielākajiem – stadions, tagad sporta halle…

– Un kādi ir tuvākie nākotnes plāni?
J.B.: Halle ir, bet, lai komplekss varētu pilnvērtīgi darboties, ir vajadzīga mūsdienīga viesnīca, lai varam uzņemt komandas, nometnes, sabraukumus, lielākas sacensības. Bet darbi nekad nebeidzas arī pārējos sporta objektos. Sporta nams prasa jaunus ieguldījums, daudz plānu ir arī attiecībā uz populāro un iedzīvotāju iemīļoto Mežaparku. Domājam globāli un plāni ir daudz un dažādi.

– Par ko jūs vēlējāties kļūt bērnībā?
J.B.: Sākuma gribēju kļūt par šoferi, jo tēvs bija šoferis. No mazām dienām jau sēdēju tētim klēpī pie stūres, un tas ļoti patika.

– Kur jūs smeļaties spēkus?
J.B.: Pie dabas – pie upes, mežā. Pastaigāties, pamakšķerēt… Tur var atslēgties no darba lietām, aizmirst nogurumu un visu negatīvo, kas sakrājies. Vēl ļoti svarīgs ir tuvo cilvēku uzmundrinājums un atbalsts!

– Kāds ir jūsu mīļākais ēdiens?
J.B.: Vārītas cūku kājiņas.

– Kādi ir jūsu mīļākie svētki?
J.B.: Savu dzimšanas dienu man nepatīk svinēt, man labāk patīk citus iepriecināt. Nevaru nosaukt kādus konkrētus mīļākos svētkus, jo svarīgāk par pašiem svētkiem ir cilvēki, ar ko kopā tie svētki tiek organizēti un svinēti. Ja ir īstie cilvēki apkārt, tad arī svētki ir izdevušies!

– Ko jūs vēlētos saņemt dzimšanas dienā?
J.B.: Svarīgākais man ir tieši pārsteiguma moments! Nav svarīgi, ko tev uzdāvina, bet gan tas, kas par tevi atcerējās!

– Ja jums būtu iespēja sev izvēlēties kādu superspēju, kāda tā būtu?
J.B.: Varbūt super labu atmiņu? Bet tad atmiņā paliks ne tikai labās lietas, bet arī sliktās un daudz kas tāds, ko nemaz negribas atcerēties… Tad labāk gribu super labu veselību!

– Ko jūs gribētu visiem novēlēt šajā laikā?
J.B.: Būt iecietīgiem, saprotošiem. Lai cilvēki būtu labestīgāki, jo citreiz tas ļaunums ir tik acīmredzams!

Informācijas avots- www.jekabpilssc.lv