Jēkabpils sporta skola mācības atsāks jūnijā

Gribam informēt, ka turpmākās apmācības Jēkabpils Sporta skolā notiks pēc diviem mēnešiem, jūnijā. Ņemot vērā šī brīža situāciju, sporta spēļu federācijas/savienības ir atcēlušas neizspēlētās pamatturnīra spēles un finālturnīrus, tādejādi sezonai noslēdzoties daudz ātrāk nekā plānots – šobrīd nav skaidrības, kad varēs sākties futbola sezona, arī Latvijas šaha federācija ir pārcēlusi finālus uz provizoriskiem datumiem, kā arī par Latvijas Vieglatlētikas savienības organizētajiem čempionātiem nav konkrētas informācijas. Izvērtējot esošo situāciju, kad ziemas posms ir noslēdzies, bet vēl nav skaidrības par tālāko sacensību norises laikiem, nolēmām dot audzēkņiem un treneriem iespēju atpūsties, jo mūsu prioritāte ir audzēkņu drošība, veselība un pēc iespējās ātrāka atgriešanās treniņgrupās. Lai maksimāli samazinātu riskus un atbildīgi ievērotu visus ārkārtas situācijas noteikumus, atbalstam audzēkņu atrašanos mājās un visu spēku veltīšanu veiksmīgam mācību gada noslēgumam.
Esam apņēmības pilni strādāt vasaras periodā cerot, ka mācību procesu būs iespējams nodrošināt jau klātienē, izmantojot sporta infrastruktūru un veltot vēl lielāku uzmanību audzēkņu sagatavošanā jaunajai sporta sezonai. Patlaban Jēkabpils sporta skolas treneri atrodas ikgadējā atvaļinājumā un vecāku līdzfinansējums par mācībām Jēkabpils Sporta skolā atsāksies tikai pēc treniņnodarbību atjaunošanas.