Jēkabpils Sporta skolas basketbolisti saņem Atzinības rakstus

Arī šogad starp Latvijas Jaunatnes basketbola līgas Atzinības raksta, kas tiek piešķirts par augstiem novērtējumiem liecībā un apsveicamu neatlaidību treniņu procesā, saņēmējiem ir Jēkabpils Sporta skolas audzēkņi- ar lepnumu darām zināmus viņu vārdus JĀNIS CENSONIS un GATIS PURIŅŠ!
Apbalvotie basketbolisti ir trenera Artūra Elksnīša audzēkņi, tālāk seko trenera ‘’pēcbalvas’’ komentārs: ‘’Jānis ir komandas līderis- talantīgs, strādīgs un neatlaidīgs jaunietis, kas ar savu darbu var sasniegt lielas lietas! To arī viņš ik dienu pierāda- treniņos, spēlēs un mācībās.’’ Arī Gatim treneris velta godam nopelnītus vārdus: ‘’Strādīgs jaunietis ar gaišu un domājošu galvu! Attieksme pret treniņiem, spēlēm un mācībām ir augstā līmenī. Par spīti tam, ka dzīvo ārpus Jēkabpils- 100% treniņu apmeklējums, kur liels nopelns arī Gata vecākiem.’’
Jau atkal sportisti pierādīja, ka, pielāgojoties apstākļiem un nepadodoties, virzība notiek tikai uz priekšu! ‘’Kas zina, ko grib-spēj, ko grib.’’ (Rainis)