Jēkabpils Sporta skolas šahisti aktīvi turpina krāt pieredzi tiešsaistes turnīros

Šī gada 23. martā interneta platformā lichess.org notika Nacionālā meistara un bērnu šaha trenera Georgija Makovska (1970 – 2019) piemiņas turnīri. Turnīrus organizēja Rīgas Šaha federācija- A turnīrs bija paredzēts pieaugušajiem spēlētājiem, otrs jeb B turnīrs bērniem.

A turnīrā piedalījās 33 dalībnieki, kuri pārstāvēja Latvijas, Spānijas, Krievijas un Ukrainas šaha federācijas. Turnīrs notika 13 kārtās ar laika kontroli 3 minūtes + 2 sekundes par gājienu. Turnīrā piedalījās 4 lielmeistari un 1 starptautiskais meistars, vairāki FM un nacionālie meistari, un par turnīra uzvarētāju kļuva Latvijas lielmeistars Ņikita Meškovs.

Jēkabpils Sporta skolu šajos piemiņas turnīros pārstāvēja septiņi jaunie šahisti- A turnīrā teicams sniegums Renāram Petrovam, kurš šajā spēcīgajā konkurencē izcīnīja 17 vietu, iegūstot savā kontā 6,5 punktus no 13.

Kristers Policāns, Toms Karpovs, Evelīna Stikāne, Artūrs Maksimovs, Ruta Midega un Alise Klidziņa spēlēja B turnīrā, kurš notika pēc Arēnas principa- 2 stundas ar apdomas laiku 5 minūtes + 3 sekundes, šeit labākais rezultāts ir Kristeram, izcīnot 6. vietu 55 dalībnieku konkurencē.

Informāciju sagatavoja Guntis Jankovskis, šaha nodaļas treneris