Jēkabpils SS handbolistes gan viesos, gan mājās pieveic Salaspils SS

Aizvadītajā nedēļas nogalē “Jēkabpils SS” handbolistes Latvijas handbola Virslīgā sievietēm aizvadīja divas spēles. Abos mačos jēkabpilietes tikās ar “Salaspils SS” handbolistēm un abos izcīnīja uzvaras.

Piektdien, 22. novembrī jēkabpilietes viesojās pie “Salaspils SS”. Pagājušās sezonas spēcīgākā komanda pēdējos mačos demonstrē rezultatīvu sniegumu, un arī šajā spēlē viešņas spēlēja ātru handbolu un sāka maču ar 4:0 izrāvienu. “Salaspils SS” handbolistēm izdevāt atbildēt ar savu 3:0 nogriezni (4:3), taču pirmais puslaiks kopumā tomēr aizritēja jēkabpiliešu zīmē, kuras 30 minūtes noslēdza ar 16:12 pārsvaru.

Otrajā puslaikā Salaspils komanda vairākas reizes pietuvojās līdz trim vārtiem, taču “Jēkabpils SS” šādos brīžos allaž nospēlēja lieliski un nekur tuvāk pretinieces nelaida. “Jēkabpils SS” galarezultātā izcīnīja panākumu ar 39:34. Dinija Purviņa uzvarētājām bija rezultatīvākā ar septiņiem vārtiem, bet pa sešiem guva Gita Kaulakane un Simona Ārmane, savukārt piecus pievienoja Krista Krūmiņa un Patrīcija Prūse.

“Spēles darba dienu vakaros vienmēr ir fiziski grūtas, taču šoreiz tikām ar to galā, aizvadījām ļoti labu pirmo puslaiku un jau pašā sākumā guvām nelielu handikapu, ko spējām noturēt. Protams, meitenes cīnījās godam un cik spēja, palīdzēja man aizsardzībā. Spēles rezultāts man nekad nav radījis pārdzīvojumus, galvenais ir uzvara. Ielaisto vārtu skaits nebūt nav rādītājs, svarīga ir ielaisto un atsisto vārtu starpība, kā arī atmosfēra, sajūtas, komandas gars, kas ir spēles gaitā. Kā arī, protams, ja sajūtam, ka varēsim spēli uzvarēt bez sarežģījumiem, trenerīte vienmēr veiks spēlētāju maiņas, lai arī gados jaunākās komandas biedrenes var uzspēlēt un krāt spēļu pieredzīti. Sezonas sākums varbūt nebija tik veiksmīgs, jo nebijām kārtīgi saspēlējušās, kā jau visām komandām, klāt nāk jaunas spēlētājas un vajag nedaudz atsperties. Bet šobrīd komandā ļoti labi iejutušās gados jaunākās komandas biedrenes, domāju, ka mūsu komandai būs ļoti veiksmīga, stipra paaudžu maiņa, ar gadiem un pieredzi kļūsim tikai stiprākas. Jebkurā sporta veidā un ik vienam sportistam mērķiem jābūt augstiem, zelts vienmēr un visiem ir mērķis, bet kā būs, rādīs laiks,” tā pēc spēles atzīmēja “Jēkabpils SS” vārtsardze Agnija Malceniece.

Otru spēli jēkabpilietes aizvadīja svētdien, 24. novembrī savā mājas laukumā. Arī šajā mačā salaspilietes atzina mājinieču pārsvaru, un “Jēkabpils” svinēja uzvaru ar rezultātu 36:29. Rezultatīvākā spēlētāja ar 14 gūtiem vārtiem bija Simona Ārmane, bet septiņus pievienoja Dinija Purviņa.

Šobrīd Jēkabpils komanda ar piecām uzvarām un diviem zaudējumiem (10 punkti) čempionāta rezultātu tabulā kopā ar “Stopiņu NHK” ieņem dalītu 1./2. vietu.

 Nākamais mačs “Jēkabpils SS” meitenēm gaidāms svētdien, 1.decembrī, kad jēkabpilietes savā laukumā, Jēkabpils 3. vidusskolas sporta manēžā uzņems SK “Latgols” komandu.

Izmantotā informācija: www.handball.lv

Foto: Lāsma Irša