Jēkabpils SS triumfē Latvijas handbola Virslīgā sievietēm!

     7.maijā Salaspils sporta namā tika noskaidrota Latvijas handbola Virslīgas sievietēm čempione, un par to kļuva “Jēkabpils SS” komanda, kas viesos izcīnīja uzvaru ar 34:26, finālsērijā triumfējot ar 2-0.

      Maču Salaspilī mājinieces iesāka ar Anastastijas Agarkovas un Agritas Bērtiņas vārtiem, iegūstot 2:0 handikapu. “Jēkabpils SS” atbildi parādā nepalika un guva trīs vārtus pēc kārtas (3:2). Arī nākamās minūtes jēkabpilietes aizvadīja veiksmīgi un drīz vien bija priekšā ar 6:3. Nelieli izrāvieni spēlē bija vērojami arī turpinājumā, un 22. minūtē Renāte Salmane izlīdzināja rezultātu (11:11).
Puslaika beigas abas komandas aizvadīja rezultatīvi, bet Salaspilij izdevās pārņemt vadību un 30 minūtes noslēgt ar 16:15. Otrā puslaika ievadā Salmane mājiniecēm sniedza arī plus divi (17:15). Tikpat veiksmīgi turpināt Salaspils nespēja, un puslaika vidusdaļā “Jēkabpils SS” guva septiņus vārtus pēc kārtas, izšķirot spēles likteni (29:20). Intrigas šajā spēlē vairs nebija, un “Jēkabpils SS” izcīnīja uzvaru spēlē ar 34:26 un ieguva valsts čempionu titulu.

     Rezultatīvākā šajā spēlē uzvarētāju sastāvā bija Simona Ārmane, kura izcēlās ar astoņiem vārtiem, septiņi vārtu guvumi Gitai Kaulakanei un Dinijai Purviņai. “Salaspils SS” rindās pārliecinoši labākā ar 13 vārtiem bija Renāte Salmane.

     Attiecīgi šajā sezonā zelta medaļas “Jēkabpils SS”, sudrabs – “Salaspils SS”, bet bronzas medaļas – Ludzas “Latgolam”. Jāatgādina, ka pēdējos trīs gados Virslīgā sievietēm bija triumfējusi Stopiņu NHK komanda, kas šosezon čempionātā nepiedalījās.

    Jāpiezīmē arī, ka Simona bija arī rezultatīvākā vārtu guvēja Virslīgā sievietēm, visas sezonas garumā 21 aizvadītajā spēlē gūstot 175 vārtus. Zelta medaļnieču komandā spēlēja Dinija Purviņa, Gita Kaulakane, Simona Ārmane, Anete Čeiča, Madara Jugāne, Valērija Gerasimova, Krista Krūmiņa, Kristīne Dzenīte, Dina Robežniece, Jūlija Damenauska, Paula Silasproģe, Krista Minova, Marta Mālniece, Dinija Burda, Vitnija Paula Krodziniece, Lāsma Ludborža, Terēze Voičonoka, Agnese Lapiņa, Agnija Malceniece, Amanda Ovsjuka, Agija Ruģele, Linda Kvedere un Kristiāna Skudra. Trenere Vita Brikmane.

Informācijas avots www.handball.lv