Komandu cīņas uzsāk arī šahisti

22.novembrī Maltā notika komandu čempionāta pirmā posma spēles Latgales Jauniešu šaha līgā. Tā jau ir 4. Tika izspēlētas trīs kārtas ar laika kontroli 25 minūtes plus 10 sekundes par katru gājienu katram dalībniekam. Kopā piedalījās desmit komandas.

Jēkabpils sporta skolu pārstāvēja divas komandas Jēkabpils I un Jēkabpils II. Jēkabpils I komandas dalībnieku rezultāti: Renārs Petrovs 3 punkti, Kristers Policāns 2 punkti, Alise Klidziņa 2 punkti, Roberts Ņukša 2 punkti, Evelīna Stikāne 1 punkts, Nauris Pinne 1 punkts, kopvērtējumā komandai šobrīd 3 vieta.

 Jēkabpils II komandas dalībnieku rezultāti: Rainers Lapiņš 2.5 punkti, Arvis Dilāns 2 punkti, Ēriks Rudzāts 2 punkti, Alise Laimiņa 2 punkti, Haralds Potopenko 2 punkti, Toms Karpovs 1 punkts, Adrija Laimiņa 1 punkts. Kopvērtējumā Jēkabpils II komanda atpaliek no Jēkabpils I komandas par pus punktu, jo tiek ņemti vērā četri labākie individuālie rezultāti (3 zēni un 1 meitene).

Pavasarī pēc 3.posma spēlēm kopvērtējumā tiks noskaidroti medaļņieki – trīs labākie zēni U-11 un U-14 grupā, trīs labākās meitenes šajās grupās, kā arī godalgoto komandu dalībnieki. Nākamais sabraukums notiks 2020.gada 3.janvārī.

Visas komandas, dalībnieki, rezultāti un vietas apskatāmas chess-results.com.