Latgales čempioni jau otro gadu pēc kārtas!

Latgales Jaunatnes čempionātā telpu futbolā U-12 vecuma grupā Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja divas 2008.gadā dzimušo jauniešu komandas trenera Valda Vizuļa vadībā. ‘’Jēkabpils SS1’’ komanda atkārtoja pagājušā gada sasniegumu un izcīnīja ceļazīmi uz Latvijas čempionāta finālturnīra sacensībām, iegūstot 1.vietu Latgales Jaunatnes čempionātā. Jāpiemin, ka turnīra garumā visi pretinieki tika uzvarēti, kas šo uzvaras garšu padara vēl saldāku. Uzvarētāju komandā cīnījās Rodrigo Reinfelds, Olivers Beķeris, Aksels Hohfelds, Niklāvs Gustavs Kaulakāns, Kristers Vīndedzis, Ričards Vībāns, Ilija Anohins un Matīss Zubkovs. Par labāko spēlētāju mūsu komandas rindās tika atzīts Ričards Vībāns. Arī komanda ‘’Jēkabpils SS2’’’parādīja atzīstamu sniegumu, izcīnot augsto 4.vietu divpadsmit komandu konkurencē. Komandas sastāvā neatlaidīgi cīnījās Linards Meijers, Haralds Krastiņš, Alekss Bogdanovs, Jānis Irbītis, Dairis Irbītis un Markuss Dābols. Latvijas Jaunatnes čempionāta telpu futbolā finālturnīrā tiks noskaidrots Latvijas čempions telpu futbolā U-12 vecuma grupā. Mūsu puišiem būs jāspēkojas pret katra reģiona labākajām futbola komandām, tāpēc novēlēsim veiksmīgu un produktīvu sagatavošanās posmu!

Foto un teksts: Valdis Vizulis, futbola nodaļas treneris