Futbola spēļu rezultāti nedēļas griezumā

Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros arvien intensīvākas spēles notiek Jēkabpils Sporta skolas futbola komandām- zaudējumus atzina mūsu Attīstības grupas U-14 komanda 21.septembrī mājas spēlē pret ‘’Balvu SC’’ (rez.1:8; Andrejs Gribs), U-13 komanda 25.septembrī ar 1:6 piekāpās ‘’FK Veina’’ spēlētājiem, bet Meistarības grupas U-18 komanda 24.septembrī ar rezultātu 0:4 atzina ‘’FK Dinamo/SK Babīte’’ futbolistu meistarību.

Svarīga uzvara, kas tika iegūta ļoti dinamiskā spēlē, ir mūsu C apakšgrupas U-15 grupas komandai 22.septembrī pret ‘’Futbola Parks Academy/Carnikavas novada pašvaldība’’ (2:1; Valentīns Basihins un Rinārs Krušāns). Ar šo komandu priekšā vēl viena cīņa, kas Rīgā norisināsies 29.septembrī, un tā solās būt vēl emocionālāka, ņemot vērā abu komandu futbolistu apņēmību iekļūt finālā, tāpēc šeit vairs nav vietas apcerībai par iespējamo spēles scenārija gaitu, bet tikai visu iespēju realizēšanai.  Novēlam mūsu puišiem uzvaru, jo šī čempionāta gaita parādīja, ka viņi ir pelnījuši iekļūt finālspēlēs starp stiprākajiem.