LVS ‘’Sportland kausa’’ II posms godalgas atnes lēkšanas disciplīnās

Saldū 5.jūlijā norisinājās sacensību II posms, kur trīs vecuma grupās kopumā bija pieteikušies gandrīz 700 dalībnieku, no kuriem Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja 10 vieglatlētikas nodaļas audzēkņi. Konkurence sacensībās bija sīva, nogurums pēc treniņnometnes mūsu sportistiem nebija labākais sabiedrotais, bet sacensību rezultāti parādīja, ka jaunieši ir apņēmības pilni atgūt visu piespiedu dīkstāves laikā iekavēto. Skriešanas disciplīnās veiksme no jēkabpiliešiem bija nedaudz novērsusies, savukārt augstlēkšanā iegūtie rezultāti mūsu vieglatlētiem un viņu treneriem lika uzgavilēt! Jauniešu grupā (U-16) goda pjedestāla augstākais pakāpiens piederēja Dagmārai Midzenei (1,68m, personīgais rekords!) un Ralfam Eglītim (1,75m). Lāsma Zemīte uz zelta vērtā pakāpiena stāvēja pieaugušo grupas konkurencē ar pieveiktajiem 1,75 metriem, kur Zanei Zemītei 3.vieta (1,63m, kā arī 3.vieta tāllēkšanā (5,77m)), bet Edvartam Eglītim augstlēkšanas disciplīnā 2.vieta vīriešu grupā (1,96m). Elīna Tumša ar pārlektajiem 1,63 metriem palika sāpīgajā 4.vietā. Paldies par ieguldīto darbu un cīņu arī Rēzijai Vītolai, Ievai Ivanovai, Paulai Kļaviņai un Elijai Porietei, kuras uzrādīja labus rezultātus lielajā konkurencē- kamēr vairums cilvēku tikai sapņo par panākumiem, jūs smagi strādājat, lai tos gūtu!
Foto no sportistu personīgā arhīva