Minifutbola turnīrs Latgalē

Uz Kārsavu 30.jūnijā tika uzaicināti U-14 grupas futbolisti, lai minifutbola turnīrā ‘’Kuorsova 2020’’ sešu komandu konkurencē noskaidrotu kausu ieguvējus. Pirmās vietas kausa īpašnieki, nezaudējot nevienus vārtus, ir ‘’Jēkabpils SS’’ otrā komanda, kuras sastāvā cīnījās Dmitrijs Ļeonovs, Raivis Mažors, Daniels Brangals, Artūrs Tomaševskis, Emīls Rulietis, Markuss Rulietis, Raivis Rulietis, Sendijs Valdis Anufrijevs, Toms Alde, Uldis Koržeņevskis un Magnus Strazdiņš. Arī Jēkabpils Sporta skolas pirmā komanda izcīnīja iespēju kāpt uz goda pjedestāla, viņiem piešķirts trešās vietas ieguvēju kauss. Komandas sastāvā spēlēja Kristiāna Ustiņenkova, Andrejs Gribs, Mihails Turčaņinovs, Markuss Jeļizarjevs, Markuss Circenis, Artjoms Cvetkovs, Artjoms Stepanovs, Nikolajs Kaminskis, Artis Smirnovs, Kaspars Voitiņš, Matīss Dzirkalis un Maksims Borovkovs.
Sezona futbolistiem rit pilnā sparā- lai bumba klausa!