Neaizsniedzās līdz Superlīgai

       Latvijas jaunatnes čempionātā basketbolā par divām ceļazīmēm uz Superlīgu no 26.-28.aprīlim Iļģuciema vidusskolā cīnījās sešas U-15 komandas, starp kurām bija arī Jēkabpils SS. Jēkabpilieši spraigā spēlē ar 47:42 pārspēja Bausku (Gaitis Leiskins – 14p.), bet piedzīvot zaudējumus nācās pret pārējām komandām – ar 47:61 BS Rīga/Basketbola klasei (G. Leiskins – 21p.), ar 43:64 BJSS Rīga/Pārdaugavai (G. Leiskins – 15p.), ar 45:79 Talsiem (Jānis Censonis – 17p.) un ar 72:91 BJBS Rīga/Juglai (G. Leiskins un J. Censonis – pa 23p.). Jēkabpilieši atkārtoti bija soļa attālumā līdz 1.divīzijai, lai aizvadītu cīņas starp divpadsmit labākajām Latvijas komandām, tādejādi nākamajā sezonā turpinās spēlēt Nacionālajā līgā.
Soļa attālumā līdz 1.divīzijai bija arī U-14 basketbolisti. Jēkabpiliešiem izbraukumā ar 48:68 nācās piekāpties saviem sāncenšiem East-Ball (Jānis Censonis – 24p.), tādejādi nokļūstot iedzinējos ar -20. Lai arī atbildes spēlē savā laukumā ir izcīnīta uzvara ar 61:50 (J. Censonis – 33p.), tomēr tas nav pietiekoši iekļūšanai Superlīgā.