No Latvijas čempionāta Ventspilī Lāsma Zemīte pārved 3 titulus

Soli pa solim, smagi strādājot treniņos un sacensībās, jauniešu (U18) un junioru grupas (U-20) vieglatlēti devās pretī Latvijas čempionātam, kurš šogad 22.-.23. jūlijā notika Ventspilī. Par to, kādu sportisko līmeni ir sasnieguši čempionāta dalībnieki, liecina tas, ka 81 disciplīnā gandrīz pusei no visiem uzvarētājiem ir Latvijas labākais sezonas rezultāts (Lat SB), bet absolūti labākais rezultāts šogad- astoņiem Latvijas vieglatlētiem.
Ar lepnumu balsī varam paziņot, ka augstlēkšanas disciplīnā U-18 grupā 1.vietas un goda pjedestāla augstākos pakāpienus ieņēma mūsu skolas audzēkņi- Lāsma Zemīte (1,76m) un Edvarts Eglītis (1,96m)- zelta godalgas vērtas emocijas pašiem sportistiem, viņu ģimenēm un trenerim Ainim Raubiškim! Bet ar to šis triumfa gājiens neapstājās- Lāsma nepārspēta savā grupā palika arī tāllēkšanā (5,64m; Lat SB), bet augsto 2.vietu ieguva 100 metru barjerskrējienā (14,51s). Zanei Zemītei grūtā konkurencē izcīnītas- 2.vieta augstlēkšanā (1,72m), 2.vieta trīssoļlēkšanā (12,46m) un 5.vieta tāllēkšanā (5,64m) junioru grupā. Elīna Tumša, pieveicot 1,69 metrus augstlēkšanā, izcīnīja 2.vietu, bet tāllēkšanā 12.vieta (4,95m) divdesmit stiprāko Latvijas lēcēju konkurencē jauniešu grupā. Liels paldies par neatlaidīgo cīņu Ievai Ivanovai, Kristīnei Ivanovai un Kristiānam Lipenītim, kas lieliski zina, ka neatlaidība nozīmē desmit reizes kļūdīties un uzvarēt vienpadsmitajā reizē! Līdz atpūtai sportistiem vēl tālu, jo priekšā vēl vairākas svarīgas sacensības- lai viegls solis un cīņasspars mērķu sasniegšanā!
Foto: athletics.lv