No Latvijas čempionāta vieglatlēti pārved 4 medaļas un ceļazīmi uz Pasaules čempionātu

Ogres stadions 2.-3.jūlijā pulcēja juniorus un jauniešus, lai sīvā cīņā sadalītu čempionu titulus. Jēkabpils Sporta skolas audzēkņi uz sacensībām devās apņēmības pilni un tam ir arī segums, jo mājās tika pārvesti divi zelti, viens sudrabs un viena bronzas vērta godalga. ‘’Lielisks starts Latvijas čempionātā U18 un U20 grupās izdevies Jēkabpils vieglatlētiem! Lāsmai Zemītei zelts augstlēkšanā (1,82m) un izpildīts normatīvs uz Pasaules čempionātu Nairobi Kenijā! Šis rezultāts ir augstvērtīgākais čempionāta sasniegums- 1043p. Lāsmai arī 100m lielisks rezultāts (12.38s) un 3.vieta! Savu devīto čempiona titulu augstlēkšanā pārliecinoši izcīnīja Edvarts Eglītis (2,05m)! Spraigā cīņā 2.vietu augstlēkšanā izcīnīja Dagmāra Midzene (1,69m)! Jāatzīmē arī Kristīnes Ivanovas (treneris Aivars Noris) 4.vieta 200 metru skrējienā ar lielisku rezultātu (25.63s)…’’- godalgoto vieglatlētu trenera Aiņa Raubiška gaviles apliecina sasniegumu vērtību un gatavību smagi un neatlaidīgi strādāt, jo līdz Pasaules čempionātam, kurš sāksies jau 17.augustā, laika atlicis ir pavisam nedaudz. Lāsma ir Latvijas izlases sastāvā arī uz Eiropas U20 čempionātu, kas jau nākamnedēļ notiks Tallinā, tāpēc jāsaka- darba daudz, mērķu un apņēmības vēl vairāk, atliek tikai virzīties uz priekšu!