Noslēdzies Latvijas čempionāts šahā vīriešiem

No 17. līdz 24. septembrim Rīgā, TSI (Transporta un sakaru institūtā), norisinājās Latvijas čempionāts vīriešiem klasiskajā šahā. Čempionāts notika 8 kārtās ar laika kontroli 1stunda 30 minūtes partijai + 30 sekundes par katru gājienu. Turnīrā kopā piedalījās dažāda vecuma 34 dalībnieki- gan skolnieki, gan pieaugušie.
Par Latvijas čempionu šahā pirmo reizi kļuva starptautiskais meistars Rolands Bērziņš no Rīgas. Otrajā vietā rēzeknietis, lielmeistars un Latvijas eksčempions Ilmārs Starostīts, savukārt bronza jēkabpilietim, Jēkabpils Sporta skolas šaha nodaļas trenerim un Fide meistaram Guntim Jankovskim.
Desmit gadus čempionātā netika pārstāvēta Jēkabpils Sporta skola, tāpēc īpaši jāpiemin, ka šogad mūs pārstāvēja viens dalībnieks- pirmās klases šahists Renārs Petrovs. Renārs izcīnīja 25. vietu un palielināja savu ello reitingu par 54 punktiem. Tas ir uzskatāms par labu sniegumu, jo viņš ir apsteidzis vairākus pieredzējušus meistarkandidātus.

Informāciju sagatavoja Guntis Jankovskis, Jēkabpils Sporta skolas šaha nodaļas treneris
Foto: www.sahafederacija.lv