Notikumi futbola arēnā

Latvijas Jaunatnes čempionāta spēle, kas notika 3.septembrī, ‘’Jēkabpils SS’’ U-15 grupas komandas futbolistiem atnesa rezultātu 1:4 (Rinārs Krušāns) un pirmo zaudējumu. Šoreiz iepriekš sakautās ‘’Sēlijas SS’’ komandas sniegums izrādījās nepārspējams.
‘’Jēkabpils SS’’ U-14 grupas puišu vēlme piedalīties turnīrā, ar pilnu atdevi strādājot treniņos, rezultējās ar pirmo iegūto punktu, kad 5.septembrī mačā pret ‘’Ludzas NSS/SK Kuorsova’’ tika izcīnīts rezultāts 3:3. Divus vārtus komandas labā guva Toms Alde, viens punkts Raivim Rulietim.
Tuvākā Latvijas Jaunatnes čempionāta spēle Jēkabpilī būs jau 9.septembrī, kad U-15 vecuma grupas futbolisti savā laukumā uzņems ‘’Vidzemes FC/2006’’ komandu. Spēle solās būt spraiga, jo iepriekš šī komanda tika uzvarēta tikai ar viena punkta pārsvaru.