Notikumi futbola arēnā

Futbolistiem dalība Latvijas Jaunatnes čempionātā notiek ar pilnu jaudu un, ja ieskatās Jēkabpils Sporta skolas sacensību kalendārā, redzams, ka reti kuru dienu nenotiek kādas komandas mačs.
Šonedēļ U-18 grupas komandai noritēja divas spēles- pret ‘’Talsu NSS/Kuldīga’’ spēlētājiem 28.jūlijā rezultāts 1:2 (Adrians Čiekurs), paskatoties mača gaitu, varēja redzēt, ka mūsu puiši palaida brīvāk spēles sākumu un atspēlēties vairs neizdevās, bet citādi spēle līdzīga. Otrais mačs, kurš 31.jūlijā notika pret ‘’FK Dinamo/SK Babīte futbolistiem’’, beidzās ar neizšķirtu rezultātu 1:1 (Adrians Hnikins). Treneris Ruslans Bajārietis- ‘’Pirmā uzvara čempionātā mūsu komandai bija pavisam tuvu…’’. Nākošā spēle 14.augustā Audas stadionā pret mājinieku komandu, kas turnīra tabulā uz šo brīdi ieņem otro vietu, varbūt pretinieki, pret kuriem jau ir bijusi cīņa, šoreiz būs vājāki? Divas nedēļas laika sagatavoties…..
Jau otrā uzvara čempionāta ietvaros U-13 grupas ‘’Jēkabpils SS’’ komandai- 28.jūlija spēle pret ‘’FC Lokomotiv/Ilūkstes NSS’’ atnesa rezultātu 5:1, kur pa 2 vārtiem komandas labā guva Olivers Beķeris un Mihails Turčaņinovs, bet 1 punkts no Nikolaja Kaminska kājas. Puišiem ļoti pareizs noskaņojums, atliek virzīties uz priekšu pretī godalgām. Nākošā spēle Daugavpilī, kur mājinieku komanda ‘’BFC Daugavpils’’ uzņems 5.augustā.