Par basketbolu labāks ir tikai basketbols

Latvijas Jauniešu basketbola līgas Nacionālās līgas ietvaros U-19 grupas spēlētāji 26.novembrī savā laukumā uzņēma ‘’Daugavpils/Krāslava’’ komandu. Pēc sīvas cīņas ar 96:88 iegūta uzvara, kur komandas labā rezultatīvākie bija Adrians Čiekurs (24 p.) un Ritvars Zalāns (20 p., 12 REB).

Savukārt 30.novembrī turpat tikās ‘’Jēkabpils/Līvāni’’ un ‘’BS Ogre’’ komandu U-14 un U-15 grupu spēlētāji. Neskatoties uz komandu vienlīdzīgajiem spēkiem U-14 grupas spēlētājiem izdevās gūt uzvaru pār ogrēniešiem ar rezultātu 68:52 (Mārcis Jānis Krūmiņš 13 p.+19 REB, Gatis Puriņš 11 p., Daniels Feldmanis 10 p.), diemžēl cīņā pret U-15 grupas spēlētājiem Jēkabpils sporta skolas basketbolistiem nācās piekāpties ar 66:73 (Jānim Censonim 25 p.+14 REB).

LJBL Superlīgas cīņas Jēkabpils SS basketbolistus 27.novembrī aizveda uz visaugstāk esošo pilsētu Latvijā – Alūksni. Pret komandas ‘’Madona/Alūksne’’ U-17 grupas spēlētājiem piedzīvots zaudējums ar rezultātu 76:79, no mūsu spēlētājiem rezultatīvākais komandas labā bija Niklāvs Everts Vanags ar 21 punktu.

29.novembrī Jēkabpils sporta namā  Superlīgas U-14 grupas spēlētāji uzņēma basketbola komandu ‘’Bauska’’. Grūti, bet nācās atzīt viesu komandas pārspēku ar rezultātu 60:66 (Mārcis Jānis Krūmiņš 9 p.+18 REB)

Kuldīga 1.decembrī sporta skolas audzēkņus viesmīlīgi uzņēma ne tikai ar pirmo sniegu, bet arī dāvājot uzvaru Superlīgas spēlē pret komandas ‘’Kuldīga’’ U-15 grupas basketbolistiem. Rezultātu 86:78 mūsu komandai iegūt palīdzēja Jānis Censonis (23 p.+13 REB) un Kārlis Būka ar 24 punktiem.