Šahisti parāda labas prasmes starptautiskās sacensībās

Rīgā 29.februārī norisinājās trešais Pullman Riga Old Town Hotel atklātais ātrā šaha čempionāts 2020. Spēcīgākajā ‘’A’’ turnīrā piedalījās 105 šahisti no deviņām valstīm, no kuriem bija septiņi lielmeistari, liels skaits meistaru un citi augsti kvalificēti šahisti.
Veiksmīgi sevi parādīja Jēkabpils Sporta skolas audzēkņi, kur spēcīgajā konkurencē Kārlis Mālnieks ieguva 4 punktus, tikpat punktu arī Renāram Petrovam, kurš savu reitingu paaugstināja uzreiz par 50 punktiem, savukārt Artūram Krastiņam un Kristeram Policānam pa trīs punktiem no deviņiem iespējamiem un arī viņu reitingi ir paaugstinājušies.
Labi cīnījās kādreizējie skolas audzēkņi Andris Ivoņins un Jurijs Agafonovs, abiem pa pieciem punktiem. Bet turnīra uzvarētājs ir jaunais Rīgas lielmeistars Ņikita Meškovs (7,5p.), otrajā vietā ar identisku punktu skaitu Rīgā dzīvojošais Krievijas lielmeistars Jevgēnijs Svešņikovs, kā trešo atstājot Krasnodaras lielmeistaru Lugonskoju (7p.)
Šīs sacensības mūsu skolas audzēkņiem iedeva ļoti labu pieredzi cīņām ar spēcīgākajiem pretiniekiem.
Informāciju sagatavoja Gunārs Pušmucāns, šaha nodaļas treneris