Šahisti veiksmīgi startē Olaines šaha svētkos

Divpadsmit Jēkabpils Sporta skolas jaunie šahisti piedalījās Olaines plašajā bērnu šaha turnīrā, kur trīs grupās kopā startēja 151 dalībnieks no Latvijas, kā arī Krievijas un Lietuvas šahisti.
Spēcīgākajā ‘’A’’ turnīrā spēlēja otrās un augstākās klasifikācijas šahisti, kā arī mūsu audzēkņi Kristers Policāns un Dāvis Romanovskis, iegūstot pa 4,5 punktiem no 8 iespējamajiem, kas deva attiecīgi 17. un 18.vietu 59 dalībnieku konkurencē, Raineram Lapiņam un Ralfam Rinkevičam pa četriem punktiem, Artūram Maksimovam iegūti trīs punkti.
Grūtāk veicās ‘’B’’ turnīrā, kurā spēlēja 70 dalībnieki. Šeit vislabākie panākumi Rutai Midegai, kurai 4 punkti, kā arī balva kā labākajai meiteņu konkurencē līdz 12 gadu vecumam, savukārt Danielam Catlakšam izcīnīti 3,5 punkti.
‘’C’’ turnīrā spēlēja šahisti bez sporta klasēm- šeit 1.vietu un kausu meiteņu vērtējumā ieguva Jēkabpils Sporta skolas audzēkne Angelina Turlā (4,5p.). Desmitgadīgo šahistu vērtējumā labākais ar 5 punktiem mūsu šahists Gatis Stankevičs, kas kopvērtējumā ieguva augsto 6.vietu. Jāpiebilst, ka abi mūsu jaunie šahisti sasniedza IV sporta klases normatīvu.
Ļoti labi organizēts turnīrs Olaines atklātajā ledus hallē, dāsns balvu klāsts- piemiņas medaļas tika visiem sacensību dalībniekiem, kas tika saņemtas no Olaines lielmeistara Normunda Mieža rokām.
Informāciju sagatavoja Jēkabpils Sporta skolas šaha nodaļas treneris Gunārs Pušmucāns