Šahists Renārs Petrovs izcīna iespēju startēt jauniešu Latvijas čempionāta finālā

No 9. līdz 17. martam interneta šaha platformā lichess.org norisinājās Latvijas čempionāta pusfinālu turnīri zēniem visās vecuma grupās. Sacensības norisinājās 9 kārtās, ar laika kontroli 40 minūtes +15 sekundes par katru gājienu, kopā turnīros piedalījās kopā 184 dalībnieki no visas Latvijas.
Jēkabpils Sporta skolu pārstāvēja 12 audzēkņi. Labi un teicami spēlēja Renārs Petrovs, kurš Z-14 grupā izcīnīja 3.vietu un iespēju startēt valsts čempionāta finālā.
Gribu atzīmēt arī mūsu audzēkni Artūru Krastiņu, kurš spēlēja Z-16 grupā. Līdz pat astotajai turnīra kārtai Artūra spēle bija veiksmīga un daudzsološa, tomēr negaidītie zaudējumi turnīra astotajā un devītajā kārtā liedza viņam iekļūt Latvijas čempionāta finālā. Rezultātā Artūrs ierindojās tikai 7.vietā. Pārējie sporta skolas audzēkņi spēlēja atbilstoši savām prasmēm un spējām.
Informāciju sagatavoja Guntis Jankovskis, šaha nodaļas treneris