Sākusies jaunatnes futbola čempionātu sezona

Aktīvi kopā ar karstā laika iestāšanos ir sākusies Latvijas Jaunatnes čempionāta sezona, kurā dalību pieteikušas arī Jēkabpils Sporta skolas komandas. Ļoti labs sezonas sākums divām no komandām- ar Rināra Krušāna iegūtajiem diviem vārtiem veiksmīgi noslēdzās pirmā mājas spēle U-16 grupā pret Jelgava FS (2:1), savukārt U-13 komanda ar 0:3 sagrāva Vidzemes FC2 futbolistus (Ilija Anohins-2p.). Uzvaras gaviles bija liegtas mūsu komandai Meistarības grupā U-18, kurai nācās piekāpties Valmieras FC/BSS (2:7), kā arī Attīstības grupas U-14 grupas futbolistiem, kur skaudrs zaudējums pret Ilūkstes NSS (0:7).
Latgales Jaunatnes futbola čempionātā/festivālā Jēkabpils Sporta skolu pārstāv jaunākie futbolisti- U-12 vecuma grupas komanda pirmajā sabraukumā izcīnīja divas uzvaras, kur 4:2 izcīnīts pret BFC Daugavpils3 un ar rezultātu 9:0 sakauta Ilūkstes NSS komanda. Ne tik veiksmīga spēļu diena izvērtās U-9 grupas mazajiem futbolistiem, jo tā atnesa divas uzvaras (7:0 pret BJFK Jēkabpils2 un 1:0 pret Krāslavas SS komandu) un četrus zaudējumus.