Sandra Brikmane uzvar šķēpa mešanas sacensībās Talsos

Starp čempionātiem, lai Talsos notiekošās sacensības izmantotu kā lielisku treniņu, gatavojoties nākamajam, Sandra Brikmane 25.jūlijā piedalījās Talsu novada pašvaldības balvu izcīņā šķēpa mešanā. Sacensībās piedalījās labākie Latvijas sportisti, kā arī uzaicinātie sportisti no Igaunijas, Lietuvas un citām Eiropas valstīm. Rezultāts nelika vilties, jo Sandras pieveiktie 45,48 metri ir ne tikai labākais rezultāts sacensībās, nodrošinot 1.vietu divdesmit viena dalībnieka konkurencē un uzlabojot rekordu Jēkabpils mērogā, bet arī revanšs par zaudēto augstāko pakāpienu uz goda pjedestāla Jēkabpilī notikušajā Latvijas čempionātā, šoreiz čempioni atstājot uz otrā pakāpiena. Mūsu sportiste pierādīja, ka ir apņēmības pilna izdarīt visu no sevis atkarīgo arī rīt, 28.jūlijā, kad Latvijas izlases sastāvā startēs Baltijas U-16 komandu čempionātā. Lai ticība saviem spēkiem arī turpmāk ir sabiedrotā mērķu sasniegšanai!
Foto: personīgais arhīvs