Sporta aktualitātes

VOLEJBOLS

Pēc uzvaras LVF kausa izcīņas volejbolā, U-19 grupas jaunieši nedēļas nogalē aizvadīja savas pirmās spēles Latvijas jaunatnes čempionātā un izcīnīja uzvaras pār Jelgavas novada sporta centru un Cēsu pilsētas sporta skolu ar rezultātu 3:1.

 

HANDBOLS

Otro apli Latvijas jaunatnes handbola čempionātā aizvadīja D1 grupas meitenes. Ar rezultātu 9:19 tika piedzīvots zaudējums pret Dobeles SS un spēlē rezultatīvākā bija Krista Minova ar 5 gūtiem vārtiem. Savukārt, ar rezultātu 17:8 jēkabpilietes izcīnīja uzvaru pār Ludzas komandu (Paula Silasproģe – 8 vārti) un ar 14:4 – pār Salaspili (pa 3 vārtiem Kristai Minovai, Paulai Silasproģei un Martai Mālniecei). Pēc aizvadītajiem 2 apļiem Jēkabpils SS handbolistes turnīra tabulā ar 11 punktiem ieņem 2.vietu. Noslēdzošais posms notiks 20.-21.02.2016. Dobelē.

GALDA TENISS

Jēkabpils SS jaunie galda tenisisti piedalījās Latvijas jaunatnes meistarsacīkstēs C grupai. 31 dalībnieka konkurencē starp 2003.gadā dzimušajiem un jaunākiem zēniem Maksims Kuhtins ierindojās 9.vietā, Valentīns Basihins 18.vietā un Normunds Lucijanovs – 22.vietā.