Sporta mozaīka

Aizvadītā nedēļa FUTBOLA arēnā atnesa divus zaudējumus Latvijas Jaunatnes čempionāta Attīstības grupas U-16 komandai, rezultāts 1:5 pret ‘’FK Jelgava’’ un 2:11 ‘’AFA Olaine’’ komandas labā. Sestdien, 9.oktobrī, notikušais ‘’Jēkabpils Rudens CUP 2021’’, kas tika organizēts ar mērķi popularizēt futbola spēli jaunatnes vidū, ka arī pilnveidot jauno futbolistu meistarību, sniedzot sacensību pieredzi, rezultējās ar 1.vietu ‘’Sēlijas SS’’ komandai, 2.vietu ‘’Ludzas SS/SK Kuorsova’’ futbolistiem un 3.vietu mājiniekiem ‘’Jēkabpils SS’’ komandas spēlētājiem. Kā labākie vārtu guvēji savās komandās tika nominēti Rinalds Zīle un Markuss Labutis no ‘’Sēlijas SS’’, Dairis Dauksts un Andris Peičs no ‘’Ludzas NSS/SK Kuorsova’’ komandas, kā arī jēkabpilieši Nikolajs Kaminskis un Dmitrijs Ļeonovs.

BASKETBOLĀ LJBL sabraukuma spēles 10.oktobrī Rēzeknē parādīja pārliecinošu ‘’Ezerzeme/Rēzeknes BJSS’’ komandu pārākumu, par ko liecina iegūtie rezultāti- ‘’Jēkabpils/Līvāni’’ U-19 komanda piekāpās ar 67:79, ‘’Jēkabpils’’ U-14 rezultāts 47:67, U-13 vecuma grupas komandai 17:111 un U-12 basketbolistu spēle beidzās ar 17:80 mājinieku labā.

Pirmais sacensību posms 9.-10.oktobrī Jaunatnes čempionātā VOLEJBOLĀ notika Daugavpilī, kur ‘’Jēkabpils SS/Aizkraukles NSS’’ U-16 komandai notika trīs spēles. Pirmā diena komandai atnesa pārliecinošu uzvaru spēlē pret ‘’Viļakas BJSS’’ volejbolistiem ar rezultātu 3:0 (setu rezultāti 25:12; 25:10; 25:19). Otrajā sacensību dienā spēles sekoja viena aiz otras- pēc spraiga piecu setu mača, kas tomēr tika zaudēts ar rezultātu 2:3 ‘’Daugavpils BJSS2’’ komandai (15:25;25:18;32:30;21:25;12:15), uzreiz sekoja cīņa pret daugavpiliešu pirmo komandu, kur jau savu lomu nospēlēja mūsu puišu nogurums- rezultāts ir 0:3 (15:25;19:25;19:25) pretinieku labā, bet, neskatoties uz zaudējumu, ir patiess lepnums par puišu ‘’kaujinieciskumu’’, cīnoties līdz pēdējai bumbai.